Dam pożyczkę prywatną od zaraz

Potrzebujesz gotówki w krótkim terminie, ale nie podobają ci się liczne skomplikowane procedury i liczne wymagania, jakie stawiają przed tobą banki? Chcesz znaleźć uczciwy sposób na to, by zaopatrzyć się w pieniądze, ale jednocześnie nie chcesz tracić swojego czasu na zaświadczenia o zarobkach, wyciągi z konta czy sprawdzanie twojej osoby w rejestrach dłużników? Jeżeli ten opis pasuje do ciebie – znalazłeś rozwiązanie idealne!

Oferują pożyczki dla osób prywatnych, których zaskoczyły niespodziewane wydatki lub inne wydarzenia życiowe. Jeżeli bank nie chce udzielić ci kredytu z jakiegokolwiek powodu – nie martw się ty, u mnie ta sytuacja cię nie spotka. Nie sprawdzam nikogo w bazach dłużników, nie wymagam żadnych zaświadczeń o zarobkach czy innych zbędnych dokumentów. Nie potrzebuję od ciebie zabezpieczenia finansowego ani żadnego zastawu, nie musisz szukać poręczycieli czy jakichkolwiek osób, które potwierdziłyby twoją wypłacalność. Jedyne co muszę o tobie wiedzieć to ile gotówki potrzebujesz. I sprawa jest załatwiona – zapewniam możliwie największą szybkość wypłaty pieniędzy i prawdziwe minimum wymagań.

Kwestie dotyczące takich spraw jak wysokość oprocentowania pożyczki, termin spłaty – w tym przypadku bardzo elastyczny, nie jestem bankiem wyznaczającym konkretny dzień miesiąca, czy inne szczegóły transakcji omawiam indywidualnie z każdym klientem, tak by drogą kompromisu ustalić jak najwygodniejsze warunki, odpowiadające potrzebom obu stron.

Mogę ci zagwarantować to, że będziesz usatysfakcjonowany warunkami pożyczki, bez tego okropnego uczucia nadciągających konsekwencji i zagrożeń, jakie z pewnością czują wszyscy pożyczkobiorcy korzystający z usług klasycznego banku.

Wyraźne plusy pożyczki:

  • Osoba starająca się o taką pożyczkę – nie jest weryfikowana w bazach dłużników
  • Nie będzie również weryfikowana jej historia kredytowa
  • Nie jest zobowiązana do przedstawienia jakichkolwiek zaświadczeń (np: zaświadczenie o zatrudnieniu i wysokości wynagrodzenia miesięcznego)
  • Może prowadzić niezarejestrowaną działalność tzw. pracując „na czarno”
  • Taka osoba może mieć długi, a nawet komornika – nie będzie to skreślało jej z pozycji pożyczkobiorcy.

Najważniejszym plusem jest taki, że umowa sporządzana z pożyczkodawcą jest dokładnie omawiana z klientem. Zasady udzielenia pożyczki są klarowne, i dopasowane do możliwości obydwu stron. Zwykle wystarczy jedno spotkanie, aby dojść do konsensusu w sprawie udzielanej kwoty, oprocentowania i innych kwestii, które znajdą się w umowie. Po podpisaniu takiej umowy – pieniądze otrzymuje się „od ręki” – czyli natychmiast.