Pożyczki na 500+ dla zadłużonych

Pożyczki na 500+ przeznaczone są w głównej mierze dla osób, których jedynym źródłem utrzymania jest zasiłek. Wniosek o pożyczkę może być złożony na kwotę nawet 25 tysięcy złotych, a decyzja wydawana jest przez Internet i to w ciągu 15 minut od momentu złożenia wniosku.

Program 500+ furtką do uzyskania kredytu?
Czy możliwe jest wzięcie pożyczki na 500+ dla osób zadłużonych? Otóż niektóre banki traktują pobieranie 500+ przez klientów jako zwiększenie zdolności kredytowej i zwiększenie uprawnień pożyczkobiorców do uzyskania preferowanych warunków finansowania. Świadczenie 500+ wypłacane jest aż do uzyskania pełnoletności przez dzieci. Tym samym 500+ nie będzie dostatecznym zabezpieczeniem zaciąganego kredytu hipotecznego. Natomiast w przypadku kredytu gotówkowego okres spłacania zaciągniętego zobowiązania jest znacznie krótszy, a tym samym banki honorują świadczenia z programu znacznie chętniej i częściej. Warto zauważyć, iż środki z 500+ owszem zwiększają zdolność kredytową lecz tylko dla indywidualnie określonych przez bank kwot maksymalnych.

Jak uzyskać pożyczkę na 500+ dla zadłużonych?
Uzyskanie pożyczki na 500+ jest niebywale proste – nawet dla zadłużonych. Wystarczy jedynie dowód osobisty, numer konta bankowego oraz numer telefonu komórkowego. Nie potrzeba zaświadczeń o wysokości dochodów, dowodów zatrudnienia czy też wyciągów z konta bankowego. Dane pożyczkobiorców w bazie danych dłużników nie są w żaden sposób weryfikowane. Pożyczka na 500+ zaciągana jest zazwyczaj na niewielkie kwoty, toteż prościej jest ją spłacić. Jednakże chwilówki na 500+ są obejmowane terminem spłaty, toteż należy pamiętać o wyznaczonym terminie (30, 45, 60 lub 61 dni). Pożyczkodawcy nie sprawdzają również historii kredytowej, co jest ogromną zaletą pożyczek na 500+. Począwszy od 1 lipca 2019 roku nastąpiła zmiana – pieniądze z programu 500+ przeznaczane są również na pierwsze dziecko. Tym samym została nie tylko zwiększona liczba odbiorców programu, ale i polepszyła się sytuacja osób obecnie pobierających świadczenie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii pożyczki prywatne od zaraz. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na „Pożyczki na 500+ dla zadłużonych

 1. Patrycja pisze:

  Witam, chciałabym pożyczkę 5000 zł na 48 miesięcy. Proszę o kontakt

 2. Michał Drozd pisze:

  Witam. Pilnie potrzebuje pożyczyć 30 tyś. Zależy mi na czasie więc proszę o jaki kolwiek kontakt.

 3. Agata pisze:

  Witam poszukuje osoby która udzieli mi pożyczki prywatnej na swiadczenia i zasiłki i alimenty.prosze o kontakt na email: mikulskaagata-95@wp.pl

 4. Jerzy pisze:

  prosze o kontakt

 5. Iwona pisze:

  Piszę bo bardzo pilnie potrzebuje porzyczyć 7tysiecy, pracuje na umowę o pracę. Spłata w ratach. Bardzo proszę o pilny kontakt

 6. gronek pisze:

  potrzebuje 20000tys proszę o kontakt

 7. Łukasz pisze:

  Proszę o kontakt. Sprawa jest pilna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *